Karen Adatepe Erkek Apartı

Biz Kimiz?

Karen Adatepe Erkek Apartı ’nın, her biri tek kişilik , iki kişilik ve üç kişilik olan odalarımız ile geniş yaşam alanlarında, her odada Banyo-Wc bulunmaktadır.

Odalarımızın tamamı kilit sistemi ile korunmaktadır, tüm kat koridorları ve bina çevremizde güvenlik kameralarımız yer almaktadır.

Misafir odaları ve binamız personellerimiz tarafından belirli aralıklarla temizlenir. Binamızda 100 Megabit Kablo Net internet kullanımı mevcuttur.

1-2-3 kişilik farklı bütçelere uygun odalarımız, misafirlerimizin rahatı ve konforu düşünülerek dizayn edilmiştir.

Bulunduğumuz konum itibarı ile apartımız, Sakarya Üniversitesi Kampüsüne tek bir vesayet ile 15 dakikada gidilebilecek uzaklıktadır. Bunun dışındaki tüm üniversite ve bölümlerine tek vesait ile kısa sürede ulaşım imkanı bulunmaktadır. Adatepe Karen Erkek Apartı otobüs ve dolmuş durakları ile karşı karşıya kafeler caddesinin tam ortasında bulunmaktadır. Serdivan’ın en gözde caddesi olan Mavidurak caddesinin geniş imkanlarına olanak sağlamaktadır.

Adatepe Karen Erkek Apartı’nda, siz değerli misafirlerimize genç ve dinamik kadromuz ve sektörel deneyimimiz ile konforlu ve sıcak bir konaklama imkanı sunuyor, güzel Sakarya’mızda sizlere, ileride keyifle ve mutlulukla hatırlayacağınız üniversite , iş ve sosyal yıllarınızda bir aile sıcaklığı ile eşlik etmekten mutluluk duyuyoruz.

1 KİŞİLİK ODA

Misafirlerimiz temel olarak kendilerini evlerinde hissedebilmeleri amacıyla sunduğumuz 1 Kişilik odalarımızda standart olarak sunduğumuz hizmetler.

Gardırop Odalarda
TV
Wc
Yatakları baza
Ders çalışma masası
Buz dolabı

2 KİŞİLİK ODA

Misafirlerimiz temel olarak kendilerini evlerinde hissedebilmeleri amacıyla sunduğumuz 2 Kişilik odalarımızda standart olarak sunduğumuz hizmetler.

Gardırop Odalarda
TV
Wc
Yatakları baza
Ders çalışma masası
Buz dolabı

3 KİŞİLİK ODA

Misafirlerimiz temel olarak kendilerini evlerinde hissedebilmeleri amacıyla sunduğumuz 3 Kişilik odalarımızda standart olarak sunduğumuz hizmetler.

Gardırop Odalarda
TV
Wc
Yatakları baza
Ders çalışma masası
Buz dolabı

4 KİŞİLİK ODA

Misafirlerimiz temel olarak kendilerini evlerinde hissedebilmeleri amacıyla sunduğumuz 4 Kişilik odalarımızda standart olarak sunduğumuz hizmetler.

Gardırop Odalarda
TV
Wc
Yatakları baza
Ders çalışma masası
Buz dolabı

Karen Adatepe Erkek

Bizlerle hızlıca iletişime geçebilirsiniz.

Hotline
+905330470108